Menų ir technologijų diena

Birželio 16 dieną vyko integruota Menų ir technologijų diena 8, I g, II g klasėms. Mokiniams veiklas organizavo muzikos, dailės, technologijų ir psichologijos mokytojai Asta Grigaliūnienė, Regina Šlekienė, Arvydas Vaitiekūnas ir Kristina Prakopienė. Mokytojų parengtos kūrybinės, patyriminės užduotys buvo dalykinės ir įdomios, nes šios ugdymo dienos tikslas – gilinti dailės, muzikos, technologijų, psichologijos  dalykų žinias ir gebėjimus  organizuojant edukacinę veiklą netradicinėse ugdymosi aplinkose per  patyrimines veiklas. Integruotų ugdomųjų veiklų temos buvo: ,,Vasaros muzika‘‘, ,,Gamtos atspaudai‘‘, ,,Skrydis į vasarą‘‘ ir ,,Vasaros madų šou‘‘. Mokiniai dirbo kūrybiškai, mokymasis ne tik klasėje, bet ir kitose aplinkose jiems patiko. Po visų veiklų vyko atliktų užduočių aptarimas su klasės vadovais, refleksija pagrindiniame gimnazijos kiemelyje.

Rita Čypienė, Kalbų, socialinių mokslų, menų ir technologijų metodinės grupės pirmininkė