Minėjome Europos kalbų dieną

Europos Tarybos ir Europos Komisijos iniciatyva kasmet rugsėjo 26 d. minima Europos kalbų diena. Tai proga prisiminti turtingą Europos kultūros paveldą ir būtinybę puoselėti kalbų įvairovę mūsų žemyne. Šią dieną kasmet minime ir gimnazijoje. Mokinių veikla integruota į kalbų pamokas. 5- 12 klasių mokiniai dalyvavo protmūšyje (https://lithuania.representation.ec.europa.eu/news/europos-kalbu-dienos-proga-nauja-nemokama-viktorina-2023-09-18_lt), siekė kūrybiškai susikibti rankomis su kitų šalių vaikais. 2023-ieji – Europos įgūdžių metai, o kalbų mokėjimas – vienas svarbiausių įgūdžių. Todėl kvietėme gimnazijos kolegas  – mokytojus – nuotaikingai praleisti laisvalaikį atsakinėjant į protmūšio klausimus.  Visiems buvo įdomu  išmokti naujų dalykų apie Europos kalbas ir skaitmeninę Europos ateitį.

Kalbų mokytojos