,,Mokonomikos‘‘ pamoka gimnazijoje

Kovo 9 dieną mokiniai ir mokytojai jungėsi prie didžiausios nuotolinės pamokos, kurią kasmet organizuoja SWED bankas Lietuvoje. Šių metų ,,Mokonomikos‘‘ tema – SKAMBUTIS Į ATEITĮ.  Pamokos vyko trijose grupėse: 1-4 klasės (ATRADĖJAI), 5-8 klasės (KŪRĖJAI) ir I-IV g klasės (EKSPERTAI). Jų laukė net 24 pamokos knygų skaitymo, tvarumo, pilietiškumo, finansinio raštingumo, klimato kaitos, emocinio ir dirbtinio intelekto bei kitomis aktualiomis temomis. „Mokonomikos“ pamoka prisideda prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje“, kurios tikslas kurti inovatyvias švietimo priemones, įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus.

Socialinė pedagogė Ingrida Tuskėnienė