Mokyklų protų kovos

Gegužės 30 d. Vaškų gimnazijos I-III g klasių mokinių komanda dalyvavo Pasvalio M. Katiliškio bibliotekos Atviro  jaunimo centro organizuotose  „Mokyklų protų kovose“. Protų kovose dalyvavo 4 mokyklos: Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės, Pumpėnų, P. Vileišio ir Vaškų gimnazijos.   Mūsų mokiniai išradingi, komandos pavadinimas atspindi mūsų mokyklos pavadinimą „Vaškinuks“. Protų kova buvo labai įdomi ir nenuobodi. Mokiniai atsakinėjo į įvairius loginio mąstymo reikalaujančius klausimus, turėjo įvardinti įvairių šalių statinių pavadinimus, muzikos kūrinių pavadinimus, augalų pavadinimus ir pan. Po įtemtos protų kovos galėjome pasidžiaugti ir apsilankyti neseniai įkurtame relaksacijos kambaryje. Mokiniai stebėjo ekrane besikeičiančius vaizdus, klausėsi atpalaiduojančios muzikos, masažavosi specialiose kėdėse.

Atsipalaidavę ir pailsėję grįžome į mokyklą. Dėkojame mokiniams už dalyvavimą ir parodytas puikias žinias „Mokyklų protų kovose“.

Socialinė pedagogė Ingrida Tuskėnienė