Mokytojų diena. Savivaldos diena.

Rudenišką spalio penktąją dieną abiturientai sujudo jau nuo pat ankstaus ryto – tą dieną visa gimnazija buvo ,,mūsų rankose‘‘. Kaip tradicija, vienuoliktokai ir dvyliktokai vedė pamokas bei sveikino mokytojus. Iš tikrųjų ši diena visuomet smagi ne tik mokytojams bei laikiniesiems mokytojams, bet ir patiems mokiniams, kadangi pas juos ateina vesti pamokų „pavaduojantys“ mokytojai . Mokytojai gavo trumpalaikes atostogas, kurių metu galėjo mėgautis savo profesine švente, nes juos pakeitė gimnazijos mokiniai. Kol vyko pamokos, mokytojų laukė pamokėlė daugiafunkcinėje klasėje, kur juos pasitikome mes. Mokytojai valandėlei tapo tikrais mokiniais, pajuto,  ką reiškia būti mokiniu. Pamokoje  juos užklupo netikėtas kontrolinukas. Teko gerai pamąstyti ir parodyti savo žinias. Pamokos pabaigoje mokytojai buvo apdovanoti nominacijomis. Labai smagu, jog ruošimasis šventėms ir jų organizavimas taip visus  suartina. Dar kartą sveikiname gimnazijos mokytojus Mokytojo dienos proga ir dėkojame už visas jūsų pastangas ugdant mus. Ačiū Jums!

IV g klasės mokinė Akvilė Jasiūnaitė