Nuotolinė paskaita „Kaip įveikti dideles ir mažas kliūtis?“

Vaškų gimnazijoje spalio 10 d. II-IV g klasių mokiniams  vyko nuotolinė paskaita „Kaip įveikti dideles ir mažas krizes?“, kurią organizavo „Jaunimo linijos atstovai“. Mokiniai išgirdo daug naudingų patarimų, kaip susidūrus su sunkumais į juos pažvelgti kitu kampu, kaip  savęs pažinojimas, savo jausmų žinojimas gali padėti susidūrus su kasdieniais gyvenimo sunkumais. Jausmas – kaip ledkalnis. Išorėje matom tik viršūnę, o didžioji jo dalis pasislėpusi po vandeniu. Išreikšti ir parodyti jausmai – tai paviršius. Ši paskaita skatino mus įsigilinti į jausmų pasaulį, susikurti savo ledkalnį ir jį išsianalizuoti, žinoti savo reakcijas ir galbūt mokytis tinkamai reaguoti į užplūdusius jausmus. Tik nuolatos besigilindami „į save“ galime susidraugauti su savuoju „aš“, ir į kasdienes mažas ar dideles kliūtis reaguoti tinkamai. Kurkime ir būkime geriausia savo „versija“.

Socialinė pedagogė Ingrida Tuskėnienė