NUSKAMBĖJO PASKUTINIS SKAMBUTIS

Gegužės 26 dieną  mokykloje nuskambėjo Paskutinis skambutis mūsų abiturientams.

Šventę organizavome mes,  III g klasės mokiniai ir klasės vadovė Rima Jasėnienė.

Šventės pradžioje dvyliktokai buvo iškilmingai sutikti gimnazijos kieme ir palydėti į paskutinę pamoką. Pirmą valandą gimnazijos aktų salėje susirinko abiturientų tėveliai, mokytojai, draugai.

Renginio metu girdėjome daug gražių palinkėjimų.  Šiltus  žodžius tarė mūsų mokyklos direktorė Dalia Remeikienė, pirmoji abiturientų mokytoja Eglė Aniūnienė, Vaškų miestelio seniūnas Kęstutis Jasėnas, o paskutinę pamoką jiems vedė mokytojai ir klasės vadovė Vaida Lipinskienė.

Palinkėjome abiturientams sėkmės egzaminuose, o jie visiems skyrė jautrius žodžius ir dainas. Perskaitė Testamentą, skirtą vienuoliktokams.

Taigi, nuskambėjus Paskutiniam skambučiui ir praėjus paskutinei pamokai, gimnazijos dvyliktokai jau paliko mokyklos suolą.  Jų vietą gimnazijoje kitais metais pakeis vienuoliktokai, bet tikimės, kad į mokyklą abiturientai sugrįš kaip svečiai.

III g kl. mokinė Akvilė Jasiūnaitė