Pamoka netradicinėje aplinkoje

Spalio 6 d. III-IV g klasių mokiniai, lydimi tikybos mokytojos D. Balčiūnienės, dalyvavo pamokoje, kuri vyko netradicinėje aplinkoje – Vaškų  V. Zaborskaitės bibliotekoje. Joje mokiniai apžiūrėjo spaudinių parodą, susipažino su profesorės padovanotomis knygomis. Klausėsi bibliotekininkės Aldonos Oniūnienės pasakojimo apie Vaškų krašto įžymius žmones. Atliko paruoštas užduotis. Mokiniai, teisingai atsakę į pateiktus klausimus,  buvo apdovanoti prizais. Prie arbatos puodelio  bendravo, diskutavo. Susidomėję klausėsi prof. V. Zaborskaitės namo istorijos, susipažino su jos gyvenimu, šeima ir tikėjimu. Sužinojo, kad namas yra unikalus, nes statytas tais pačiais metais kaip ir Vaškų šv. Juozapo bažnyčia. Smagu, kad gimnazistai domisi savo krašto įžymiais žmonėmis, kultūra ir tikėjimu.