Panevėžio vyskupijos Jaunimo diena Pumpėnuose 2022 ,,Mes norime matyti Jėzų‘‘ Jn 12, 21

Nors ir praėjo beveik savaitė, vis dar norisi prisiminti  Jaunimo dienos akimirkas ir pasidalinti įspūdžiais su aplinkiniais.

Vaškų gimnazijos 8- 10 klasių mokinių grupė dalyvavo šioje jaunimo dienoje, kurios šūkis šiais metais buvo ,,Mes norime matyti Jėzų‘‘ Jn 12, 21. Gegužės 14 dieną jaunimas rinkosi į Pumpėnų miestelį.  Viskas buvo gražiai, daug darbo įdėta laukiant, pasitinkant, priimant, užimant jaunimą… Susirinko virš 500 jaunuolių,  nuostabu,  nors oras nieko gero nežadėjo nuo ryto, bet po pietų išlindę saulės spinduliai džiugino…

Kai kalba prasideda apie tikėjimą ir Jėzų, tai daugelis visada nori kokių nors apčiuopiamų, matomų dalykų. Ypatingai jaunimas, kuris pradeda pirmuosius žingsnius tikėjimo link. Per pamokas ar bažnyčioje gauna teoriją apie Jėzų, o tada telieka eiti į gyvenimą ir sutikti, pamatyti Jį.. Tokios šventės, kaip JAUNIMO DIENOS, tai yra tobulas laikas susitikti su Jėzumi ir Jo daromais darbais.

Ar gali būti geresnis variantas – praleisti savaitgalį kitaip ? Galbūt….bet tik iki tol, kol neišbandysi TAI

Programa buvo puiki. Bendra malda, išpažintys po beržais, liudijimai, pokalbiai, šv. Mišios, kurias aukojo pats Vyskupas, eisena po miestelį ir žaidimai . O  kur dar mėsainiai su daug padažo (kurį tau uždeda kunigas ), ir dar dovanos. Nesibaigiantys sausainiai, meduoliai,  ledai, kava, arbata. Visa tai reikia pačiam pamatyti, nupasakoti neįmanoma. Gera nuotaika, įdomūs susitikimai su įvairiais lektoriais, kunigais, vienuoliais ir nauji atradimai. „Uoga ant torto“ buvo muzikinė grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, kurie išjudino šokti visus dalyvius aikštėje.

Ačiū visiems Vaškų gimnazijos dalyviams ! Jūs buvote nuostabūs. Savanorės dešimtokės merginos Iveta ir Miglė – jūs nepakartojamos!

Mokytojos Jolanta Stankevičiūtė ir Dalia Balčiūnienė