Paskaita apie elektroninių cigarečių žalą ir teisinę atsakomybę

Vasario 9 d. 7 ir II g kl. mokiniai dalyvavo paskaitoje „Elektroninių cigarečių žala. Teisinė atsakomybė“, kurią vedė Pasvalio policijos  bendruomenės pareigūnė Modesta Bertašiūtė. Mokiniams buvo rodomas prevencinis filmukas apie tai, iš ko gaminamos nelegalios elektroninės cigaretės, kokiais ženklais yra ženklinami skysčiai, ką jie reiškia ir kt. Nurodė, kokia teisinė atsakomybė gresia  už nelegalių daiktų turėjimą, už jų platinimą, rūkymą gimnazijos teritorijoje ar viešoje vietoje. Taip pat kalbėjo ir apie saugų internetą. Rodė prevencinį filmuką, kaip nepasitikėti nepažįstamais žmonėmis, nesiųsti savo nuotraukų, nesidalinti adresu, telefono numeriu ir pan.

Mokiniai gavo naudingos informacijos, gilino žinias apie žalingus įpročius ir dar daugiau sužinojo, kaip  sveikai bei aktyviai leisti laisvalaikį.

Džiaugiamės bendradarbiavimu su Pasvalio policijos pareigūne Modesta Bertašiūte, nuoširdus ačiū.

Socialinė pedagogė Ingrida Tuskėnienė