Paskaita apie Europos Sąjungos galimybes jaunimui

Gegužės 6 d. Vaškų gimnazijoje I – II g klasių mokiniai klausėsi paskaitos apie Europos Sąjungos teikiamas galimybes jaunimui. Šią paskaitą vedė Jaunimo Europos komandos atstovė Gretė Kvedaraitė. Užsiėmimą pradėjo nuo įdomios ryto mankštos, kuri praskaidrino rytinę, mieguistą nuotaiką. Tuomet mokiniams pasakojo apie Erasmus, Solidarumo korpuso, Disciver EU programas. Šios programos suteikia galimybę pasimokyti svečioje šalyje, susipažinti su jos kultūra, papročiais, mokymosi stiliumi ir pan. Kelionės trukmę renkasi pats jaunimas, pildydamas paraišką į norimą programą. Lektorė dalijosi savo patirtimi, skatino dalyvauti minėtose programose ir vykti į svečias šalis pakeliauti bei pasisemti naujų žinių bei patirčių.

Ačiū už pasidalintas žinias pranešėjai Gretei Kvedaraitei.

Socialinė pedagogė Ingrida Tuskėnienė