Paskaita apie Policijos pareigūno profesiją

Kovo 13 d. Vaškų gimnazijos III-IV klasių  mokiniai klausėsi Policijos bendruomenės pareigūnės Modestos Bertašiūtės paskaitos apie Policijos pareigūno profesiją. Pasakojo, kokie reikalavimai stojant į šią profesiją, kiek laiko trunka mokslai, kokius normatyvus turi išlaikyti stojantysis norėdamas tapti pareigūnu. Taip pat mokiniai žiūrėjo mokomuosius filmukus apie Policijos pareigūno veiklą, iškvietimus. Tai situacijos, suvaidintos pačių pareigūnų, tačiau labai gerai priartintos prie nūdienos įvykių. Po pristatomųjų filmukų mokiniams kilo labai daug klausimų diskusijai. Modesta atviravo, į kokius iškvietimus jai teko vykti, kas labiausiai baugino, kas kėlė juoką ir pan. Policininko  darbas nėra lengvas, jis  pilnas kasdienių iššūkių, kurie reikalauja daug ištvermės, tolerancijos bei kantrybės.

Ačiū Modestai Bertašiūtei už vaizdų ir realų Policijos pareigūno profesijos pristatymą. Mokiniams telieka spręsti,  ar norėtų stoti į Lietuvos policijos mokyklą.

Socialinė pedagogė Ingrida Tuskėnienė