Tel. (8 451) 41 174 El.p. vaskugimnazija@gmail.comSekite mus: Facebook

Pilietiškumo mokykla 2023

Lapkričio 7 dieną Pasvalio miesto savivaldybėje vyko renginys „Pilietiškumo mokykla 2023“. Renginio tikslas – skatinti jaunų žmonių pilietiškumą bei domėjimąsi Lietuvos aktualijomis. Renginio metu mokiniai simuliavo miesto savivaldybės tarybos darbą, mero rinkimus ir kt.

Mokinių taryba ir keletas mokinių iš 10 ir 11 klasės dalyvavo šiame renginyje. Renginyje dalyvavo jaunimas, kuris yra pilietiškas ir nori prisidėti prie gerovės Pasvalyje. Mokiniai pabuvo mero ir vicemero vietoje. Taryba paskirstė visus į grupes ir bendrai išrinkome merą ir vicemerą, iškėlėme problemas, kurios yra opios, ir kaip galėtume jas spręsti. Buvo ne tik smagi, bet ir įdomi patirtis susipažinti iš arčiau su demokratija.

                                          Mokinių tarybos pirmininkė Ugnė Jasėnaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *