PIRMOKUS APLANKĖ POLICIJOS BIČIULIS AMSIS

Rugsėjo 3 d. Vaškų gimnazijos pirmokus aplankė Pasvalio rajono policijos komisariato bendruomenės policijos pareigūnė Jurgita Packevičienė kartu su rėmėjais ir Policijos simboliu -Amsiu. Pirmokams buvo išdalinti atšvaitai, kad tamsiu paros metu būtų matomi ir saugūs.  Priminė saugaus eismo taisykles, demonstravo, kaip reikia pereiti gatvę per perėją ir jos nesant, kokia kelio puse žingsniuoti, jei nėra pėsčiųjų tako, kokie reikalavimai važiuojant dviračiu. Mokiniai gilino jau turimas žinias, gavo daug naudingų patarimų. Vaikams labai patiko šis susitikimas, pilni gerų emocijų toliau tęsė pamokas.

Vaškų gimnazija taip pat dalyvavo Saugiausios mokyklos konkurse. Iš Pasvalio policijos pareigūnės gavome dovanų laikrodį ir firminį skėtį su Policijos emblema. Gimnazijos bendruomenė labai dėkinga už gražią padėką ir su dideliu džiaugsmu toliau bendrausime ir bendradarbiausime.

Socialinė pedagogė Ingrida Tuskėnienė

Pradinių klasių mokytoja Jolanta Stankevičiūtė