Praėjusių mokslo metų I g klasė – pažangumo gerinimo lyderė

„ROTARY“ klubo atstovai paskatino mokinius gerinti  savo klasės rezultatus siekiant mokymosi pažangos.  Todėl įsteigė piniginį prizą. Visus 2021-2022 mokslo metus 5-8 ir I-IV gimnazinės klasės kas mėnesį varžėsi tarpusavyje. Kiekvieno mėnesio pabaigoje buvo susumuojamas klasių pasiekimų bendras vidurkis ir jis paskelbiamas gimnazijos I aukšto ekrane. Mokiniai turėjo galimybę matyti savo klasės padarytą pažangą ar nukritimą. Mokslo metų paskutinę dieną susumavus visus rezultatus išryškėjo klasė, pasiekimų lyderė – I g. Rugsėjo 1-ąją dieną, pradedant naujuosius mokslo metus, gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Jurgita Vaitiekūnienė įteikė piniginį prizą nuo „ROTARY“ klubo atstovų. Mokiniai liko nustebę, nes nesitikėjo, jog gali laimėti, bet tuo pačiu jautėsi pakiliai. Ir šiais mokslo metais lieka motyvacija neapleisti pozicijos ir siekti kuo aukštesnių rezultatų.

Nuoširdžiai dėkojame „ROTARY“ klubo atstovams už įsteigtą prizą mokiniams. Šis prizas suteiks mokiniams galimybę nuvykti į pažintinę, edukacinę kelionę ar įsigyti klasei reikiamų priemonių, kurios bus reikalingos  tolimesniam mokinių  mokymuisi dešimtoje klasėje.

Klasės vadovė Ingrida Tuskėnienė