Prevencinių darbų konkursas

Vaškų gimnazijos IV g klasės mokinės Akvilė Jasiūnaitė ir Evelina Šalkauskaitė dalyvavo Panevėžio apskrities vyriausiojo komisariato Pasvalio rajono Policijos komisariato  darbų konkurse apie teisės pažeidimų ir nusikalstamų veikų prevenciją. Gimnazistės sukūrė interaktyvią medžiagą apie saugų elgesį kelyje. Ši mokomoji priemonė skirta pradinių klasių mokiniams. Jos užėmė 3 – ąją vietą. Vykome į Pasvalio komisariato prevencijos skyrių atsiimti įsteigtų prizų. Mokinės gavo policijos dovaną – po firminį skėtį.  Sveikiname ir džiaugiamės mokinių kūrybiškumu ir noru mokyti mažuosius. Tariame nuoširdų ačiū gimnazistėms ir policijos atstovams.

Socialinė pedagogė Ingrida Tuskėnienė