Prieškalėdinis rytmetys su ,,Bitinėliu‘‘

Gruodžio 23 d. Vaškų gimnazijoje vyko prieškalėdinio rytmečio koncertas, kurį mums padovanojo Renatos Kaziliūnienės vadovaujamas vaikų ir jaunimo folkloro  ansamblis ,,Bitinėlis‘‘. Džiaugiamės, kad šiame folkloro ansamblyje gausu mūsų mokinių – buvusių ir esamų.  Jaunieji  folkloro atlikėjai  padovanojo gražų, jaukų ir nuotaikingą koncertą. Ansamblio vadovė papasakojo apie senovės lietuvių  papročius, kaip vyrai prisipažindavo, kad myli, jog net  nereikėdavo nė žodžių, o tiesiog buvo simbolizuojantys meilę atributai. Vaikinai pagrojo išraiškingais instrumentais. Skambėjo liaudies dainos.  Po šio šilto liaudies muzikos koncerto visi sugrįžome į pamokas, toliau  kaip bitutės sukomės rate. Gera laukti Kalėdų!

Nuoširdi padėka folkloro ansamblio vadovei ir jos komandai. Labai ačiū mūsų gimnazijos mokiniams už padovanotą tokį gražų rytą, suskambėjusį liaudies muzika ir dainomis.

Socialinė pedagogė Ingrida Tuskėnienė