Priešmokyklinukai respublikinėje ,,Dramblio‘‘ olimpiadoje

Kovo 25–29 dienomis priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai dalyvavo respublikinėje ,,Draugiškojoje socialinio ir emocinio ugdymo olimpiadoje ,,Dramblys“.

Olimpiados užduotimis siekiama ugdyti penkias pagrindines socialines-emocines kompetencijas: savimonę, savitvardą, socialinį sąmoningumą, tarpusavio santykius, atsakingų sprendimų priėmimą.

Užsiėmimų metu siekiama skatinti dalijimąsi, mokymąsi vieniems iš kitų, draugiškų santykių puoselėjimą bei saugios aplinkos kūrimą, kaip elgtis, kai supyksti, kaip atpažinti ir spręsti konfliktus, ką tuomet išgyveni, ką jauti.

Vaikai atliko įdomias, smagias, skatinančias bendrauti ir bendradarbiauti užduotis, mokėsi ieškoti sprendimų.  Padėjo Lokei susirasti draugų. Ieškojo sprendimo, kaip sutalpinti žirafą ir dramblį pilyje. Dalino savo širdies dalelę draugui. Žaidė žaidimus, kurie mokė koncentracijos, atidaus klausymo ir taisyklių laikymosi. Mokėsi pakviesti drovesnį draugą, kartu žaisti.   Tikiuosi, kad įgytas žinias ir gebėjimus vaikai taikys savo veiklose ir olimpiadai pasibaigus.

Mokytoja Vilma Gaigalienė