Tel. (8 451) 41 174 El.p. vaskugimnazija@gmail.comSekite mus: Facebook

Profesorei Vandai Zaborskaitei atminti

Šių metų gruodžio 8 dieną Vaškų kultūros centre susirinko tikri „turtuoliai“ – poezijai neabejingi žmonės. Kūrybinės raiškos konkursas „Eilėraščio menas ir interpretacija“, skirtas Vandos Zaborskaitės atminti, ir šiemet sukvietė jaunimą prisiliesti prie poezijos, džiaugtis jos turtais, pajusti ją ir tą jausmą išreikšti panaudojant  kuo įvairesnes kūrybines galias.

Šiais metais dalyvavo 6 mokyklos. Dalyvių sulaukta iš Pasvalio, Panevėžio, Biržų, Pumpėnų, Vaškų, ir net iš Rokiškio r. gimnazijų. Konkurse mūsų gimnazijos mokinės pristatė 2 darbus. IV g klasės mokinės Miglė Viskupaitytė ir Iveta Bukantytė demonstravo mizansceną  „Apglėbt pasaulį“ pagal Vinco Mykolaičio-Putino eilėraštį „Skriski are“.  Taip pat savo darbą pristatė II g kl. mokinė Greta Rimdžiūtė – esė „Jaunystė“ ir užėmė 2 – ąją vietą, sveikiname Gretą. Džiaugiamės ir didžiuojamės savo mokinėmis už puikius paruoštus darbus. Žinoma, neapsieita ir be mokytojos Vaidos Lipinskienės pagalbos – energinga ir kupina idėjų skatina vaikus kurti ir tobulėti. Nuoširdus ačiū Tau, mokytoja Vaida.

Ačiū už nuostabų ir puikų kasmetinį bendradarbiavimą Vaškų Vandos Zaborskaitės bibliotekos vedėjai Aldonai Oniūnienei. Puikus vienybės rezultatas.

Dėkingumo žodžius skiriame Mokinių tarybai ir III g kl. mokiniams, kurie teikė visokeriopą pagalbą pasiruošiant renginiui.

Socialinė pedagogė Ingrida Tuskėnienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *