Projektas „Tegarbina Tave, Viešpatie, visi kūriniai“

Vaškų gimnazijos mokiniai dalyvavo projekte „Tegarbina Tave, Viešpatie, visi kūriniai“. Šis projektas organizuojamas siekiant paminėti enciklikos „Laudato si“ metus, atsiliepiant į popiežiaus Pranciškaus raginimą susirūpinti mūsų planetos  ateitimi, atkreipiant dėmesį į kūrinijos grožį bei trapumą, iškeliant ekologines problemas ir mokantis teisingo bei atsakingo santykio su gamta.
Atkreipti dėmesį į pagrindinę enciklikos „Laudato si“ siekinį, kad kiekvienas žmogus galėtų
gyventi darniai ir tvariai su kitu žmogumi ir su visa aplinka, žadinti visų, o ypač mokinių, atsakomybę už mūsų planetą, iškeliant tuos gyvybiškai svarbius kūrinijos elementus, kuriems šiandien kyla didžiausias pavojus ir kuriems reikia globos.
Mokiniai, susipažinę su enciklikos „Laudato si“ iškeltomis problemomis, peržiūrėję filmą  bei apsvarstę pasiūlymus, kaip jas spręsti, pasirinko mūsų aplinkoje labiausiai pažeidžiamus ar niokojamus gyvybiškai svarbius kūrinijos objektus, kuriems reikia didžiausios globos ir apsaugos, ir tai užfiksavo nuotraukose siekdami meninio idėjos perteikimo.

Konkurso rezultatai bus paskelbti gegužės mėnesio pabaigoje. Susipažinkite su 6 klasės mokinių  Austėjos Budzinskaitės, Karolio Stokės, Augustės Šlevaitės, 7 klasės mokinių Gretos Rimdžiūtės, Oresto Pavilionio, Vilijos Aniūnaitės,   II g klasės mokinių Evelinos Šalkauskaitės, Bronislavo Rožėno, Justo Timinsko darbais.

Tikybos mokytoja Dalia Balčiūnienė