,,Saugios mokyklos‘‘ konkursas

Birželio mėnesį Vaškų gimnazijos priešmokyklinė ugdymo grupė dalyvavo Pasvalio policijos organizuojamame „Saugios mokyklos“ konkurse. Mokiniai vaikščiodami po Vaškų miestelį stebėjo kelio ženklus, mokėsi jų reikšmių, ėjo taisyklingai per pėsčiųjų taką, kartojosi pagrindines saugaus eismo taisykles piešdami plakatus. Taip pat prisiminė,  kaip reikia taisyklingai užsisegti saugos diržus, pasigaminę kėdutes į jas sodino ir saugiai prisegė lėles. Mokytoja Vilma Gaigalienė išradingai vaikams dar kartą priminė pačius svarbiausius saugaus eismo elementus.

Pasvalio rajono policijos bendruomenės pareigūnės Jurgita Packevičienė ir Modesta  Bertašiūtė  už dalyvavimą konkurse mokyklai įteikė prizą, gavome policijos informacinį stendą, į kurį sudėsime visas svarbiausias taisykles, kad mokiniai bet kuriuo metu galėtų jas prisiminti.

Nuoširdi padėka mokytojai V. Gaigalienei ir priešmokyklinės grupės vaikams už kūrybinę idėją dalyvaujant konkurse. Gimnazijos bendruomenė dėkoja  pareigūnėms J. Packevičienei  ir M. Bertašiūtei už gražią padėką, ir su dideliu džiaugsmu toliau bendrausime ir bendradarbiausime.

Socialinė pedagogė Ingrida Tuskėnienė