Saugus eismas

Rugsėjo 7 d. Vaškų gimnazijos pirmokus aplankė Pasvalio bendruomenės pareigūnė Modesta Bertašiūtė kartu su Policijos simboliu -Amsiu. Pirmokams priminė saugaus eismo taisykles, rodė vaizdo filmukus, kuriuose buvo užslėpti klausimai, mokiniai atsakinėjo. Po to žiūrėjo pilną filmuką taip pasitikrindami teisingą atsakymą. Vaizdo filmukuose mokiniai stebėjo,  kaip reikia pereiti gatvę per perėją, kokia kelio puse žingsniuoti, jei nėra pėsčiųjų tako, kokie reikalavimai važiuojant dviračiu, kaip teisingai užsidėti atšvaitą, šviesą atspindinčią liemenę ir kt. Mokiniai gilino jau turimas žinias, gavo daug naudingų patarimų. Už šaunų ir aktyvų dalyvavimą pirmokai gavo dovanų po atšvaitą. Taip pat visus pasveikino ir kiekvienam ranką paspaudė šuniukas Amsis. Vaikams labai patiko šis susitikimas, pilni gerų emocijų toliau tęsė pamokas.

Socialinė pedagogė Ingrida Tuskėnienė