Laisvės gynėjų dienos minėjimas gimnazijoje

Vaškų gimnazijoje Sausio 13 – osios rytą languose sužibo atminimo žvakutės, o ant krūtinių pražydo neužmirštuolės. Taip dėkojome už laisvę, kurią mums dovanojo šalies didvyriai. Pirmos pamokos pradžioje mokytojai vedė integruotą pamoką „Atmintis gyva, nes liudija“. Dalyvavome Vaškų kultūros namų organizuotame minėjime, skirtame Laisvės gynėjų dienai atminti. Klausėmės iškilmingų šv. Mišių, po to mūsų IV g kl. mokinės  Rugilė Aniūnaitė, Auksė Bajoriūnaitė, Monika Trinskytė grojo skudučiais, eiliuotus prisiminimus skaitė gimnazistai Gabrielius Lesvinčiūnas, Monika Trinskytė, Rugilė Aniūnaitė, 6 kl. mokinės Akvilė Janulytė, Žaneta Januševičiūtė, 8 kl. mokinė Vilija Aniūnaitė,  II g kl. mokinė Miglė Viskupaitytė.

Didžiausia padėka mokiniams ir mokytojams, kurie,  bendradarbiaudami su Vaškų kultūros namais, sukūrė tokį šiltą, jaukų ir prasmingą renginį.

Socialinė pedagogė Ingrida Tuskėnienė