Šėlo tradicinė Užgavėnių šventė

Vasario 21 d. Vaškų gimnazijoje vyko tradicinė Užgavėnių šventė. Tai viena iš linksmiausių švenčių, kai laukiame ateinančio pavasario ir norime iš kiemo išvaryti nusibodusią žiemą. Persirengėliai – raganos, velniai, Lašininis, Kanapinis ir, žinoma, Morė – gimnazijos kiemelyje kvietė visus dūkti, šokti, dainuoti.  Vaikams ir mokytojams netrūko išradingumo:  vieni už kitus buvo gražesni ir spalvingesni. Dalyvavo visa mokyklos bendruomenė kartu su  Vaškų seniūnijos darbuotojais, Vaškų kultūros namų vaikų folkloro ansambliu ,,Bitinėl‘s‘‘. Visi  vaišinosi skaniausiais ir  gardžiausiais blynais.  „Bitinėl‘s‘‘ ansamblio vadovė Renata Kaziliūnienė kartu su vaikais padėjo varyti žiemą lauk ir kvietė prisišaukti saulėtų dienų. Sudeginome svarbiausią Užgavėnių simbolį – Morę.

Tariame nuoširdų ačiū dalyviams už jų aktyvų dalyvavimą. Taip pat nuoširdi  padėka mūsų bendraminčiams: Vaškų seniūnijai, Renatai Kaziliūnienei ir folkloro ansambliui „Bitinėl‘s“, Astai Bendoraitienei už įamžintas akimirkas.

Ačiū visiems už gražų bendradarbiavimą.

Socialinė pedagogė Ingrida Tuskėnienė