SENIŲ BESMEGENIŲ FIESTA

Mūsų gimnazijos pradinių klasių pirmokai labai laukė žiemos ir ypač sniego. Kol sniego nebuvo, ,,lipdėme,, Senius Besmegenius iš plastilino, modelino… Juk pats žiemiškiausias ir gražiausias žiemos darbelis – Besmegenis. Labai džiaugėmės, kad pasnigo. Tad žemę padengus sniegui ir pasitaikius palankiems orams,  suskubome skelbti Senių Besmegenių fiestą. Vaikai kartu su tėveliais ,,lipdė“ senius. Šią  ketvirtadienio (01-21) popietę buvo didžiulis džiaugsmas pajusti kūrybinį pasitenkinimą ir buvimo kartu džiaugsmą. Geros emocijos liejosi per kraštus.

Nulipdėme labai daug Besmegenių , ir kokio gražumo, dailumo…

Besmegeniai buvo nominuojami titulais: Didžiausias Besmegenis- Beno šeima. Tikroviškiausias Besmegenis- Godos šeima. Tobuliausias Besmegenis- Tajaus šeima. Juokingiausias Besmegenis – Mato Š. šeima. Šmaikščiausias Besmegenis – Gintos šeima. Laimingiausias Besmegenis-Mato P. šeima. Originaliausias Besmegenis- Evelinos šeima, Linksmiausias Besmegenis-Majaus šeima. Draugiškiausias Besmegenis- Akvilės šeima. Šeimyniškiausias Besmegenis-Žygimanto šeima. Žavingiausias Besmegenis-Marko šeima.

Pavyko nulipdyti Senį Besmegenį iš sniego.  O kiek buvo džiaugsmo!..

Mokytoja Inga Račkauskienė