Šimtadienis!

Vasario 24 d. gimnazijoje vyko Šimtadienis, kurio tema – ,,Nesužibėjusių žvaigždžių apdovanojimai‘‘. Abiturientus  pasveikino direktorė Dalia Remeikienė ir dvyliktokų auklėtoja Rima Jasėnienė,  palinkėjo geros kloties laikant egzaminus. Renginio vedėjai vieną po kito kvietė šventės nominantus ir teikė išradingas nominacijas : ,, Metų vakarėlių liūtė”, ,,Metų šoferis”, ,,Metų koridorių valdžia”, ,,Metų galvos skausmas “, ,, Metų apsireiškimas “, ,, Metų klasės siela” ir kt. Nė vienas dvyliktokas neliko nepastebėtas, visi buvo įvertinti pagal gabumus ar polinkius. Renginio metu netrūko pokštų ir linksmų užduočių, kurias turėjo atlikti dvyliktokai. Jiems buvo įteikti pusatestačiai, šventės tortas, statulėlės ir kalendorius, kuris jau pradėjo skaičiuoti dienas iki pirmojo egzamino.

Linkime  abiturientams SĖKMĖS. Nepamirškite, kad sėkmė aplanko tuos, kurie yra pasiruošę ją priimti.

Šimtadienio vedėja – III g kl. mokinė Miglė Viskupaitytė