ŠIMTADIENIS – Metų apdovanojimai „Holivudas“

2024 m. vasario 14 dieną, Vaškų gimnazijoje praūžė 12 -okų Šimtadienis- ,,Holivudas“. Kuo greičiau svajojate būti suaugę, skubate išsiskirti su mokykla, tik retai kada Jūs pagalvojate, kad negrįš prabėgę dienos niekada. Taip svajingai ir poetiškai prasidėjo Holivudo apdovanojimai. Kaip žinome, apdovanojimai teikiami už nuopelnus. Mūsų dvyliktokai jų turi nemažai, dėl ko nebuvo sunku juos surasti ir įteikti po statulėlę. O nuopelnų būta visokių: „Metų protas“, „Metų mergina“, „Metų sportininkė“, „Metų vakarėlių liūtas“, „Metų raumenys“, „Metų krepšininkas“, „Metų stebėtoja“, „Metų svajoklis“, „Metų direktorius“, „Metų stiliaus ikona“, na, ir pati svarbiausia nominacija, tai klasės vadovei „Metų taikdarė“.  Netruko ir užduočių, kurias turėjo, parodydami savo išmonę, įveikti patys dvyliktokai. Netruko linksmų pasirodymų, kuriuos paruošė III g kl. mokiniai, kad praskaidrintų bei pasveikintų šventės kaltininkus. Šimtadienio dalyviams buvo įteiktas 100 dienų linkėjimų kalendorius, jog kiekviena diena primintų apie vis artėjančius išbandymus – egzaminus. Linkime, kad visi 100 linkėjimų išsipildytų su kaupu.

Pasiruošimas šventei vyko intensyviai, visi kartu ir kiekvienas atskirai stengėmės, kad ši šventė būtų tikras iškilmingas pirmasis startas link paskutiniosios, svarbiausios dienos. Ačiū visiems, kas buvote, kas atėjote ir stebėjote visą Šimtadienio šventę. IIIg klasės mokiniai labai stengėsi, kad dvyliktokų veiduose spinduliuotų šypsenos, kad ši akimirka būtų įamžinta visų širdyse. Aš, klasės vadovė, tariu patį didžiausią ačiū savo auklėtiniams. Jūs šaunuoliai, apkabinu ir didžiuojuosi.

III g klasės mokiniai ir vadovė Ingrida Tuskėnienė