Skaidrumą kuriame kartu‘23

Vaškų gimnazijos III g klasės mokiniai dalyvavo antikorupcijos konkurse „Skaidrumą kuriame kartu‘23“. Mokiniai turėjo išspręsti 4 lygių „skaidrumo ženklelio“ testą, kuris nebuvo lengvas. Jame buvo nemažai apgaulingų ir painių klausimų, kurie  privertė giliai susimąstyti apie tai, kaip iš tikrųjų pilietis turi pasielgti. Skaidrumo ženklelį gauni tik tuomet, jei praeini visus 4 lygius. Mokiniai –  šaunuoliai – įveikė. Tad ilgai nelaukę ėmėsi kito darbo – kūrybinio proceso. Ugnė Jasėnaitė, Rūta Kazulytė ir Irma Grigaliūnaitė nupiešė fantastinį piešinį „Skaidrus“ paukščių pasaulis“. Paukščiai simbolizuoja žmones, kurie yra linkę į netinkamą elgesį (korupciją), kuriuos tarsi traukia tamsioji pusė, o šviesioji pusė skleidžia skaidrumą, bendrystę ir gyvena šviesų, laisvą gyvenimą. Paukščių laisvas skrydis simbolizuoja žmonių skaidrų, šviesų pasaulį. Tad kurkime skaidrumą kartu.

Ačiū gimnazistams už solidarumą dalyvaujant antikorupcijos konkurse, bei puikų kūrybinį darbą. Kartu mes galime daugiau. Šaunuoliai 😊

Klasės vadovė Ingrida Tuskėnienė