Solidarumo bėgimas

Jau aštuntus metus Lietuvoje vyksta Solidarumo bėgimas, kurį organizuoja visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“. Solidarumo bėgimo tikslai yra ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą, solidarumą ir paremti vargstančius Lietuvos ir Zambijos vaikus. Saulėtą spalio 14 dieną mūsų gimnazijos mokiniai, pasipuošę visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ lipdukais, rinkosi į stadioną, kur vyko Solidarumo bėgimas. Visi bėgo kiek kas galėjo. Vieni džiaugėsi įveikę vieną ratą, kiti du, tris… Visų nuotaika buvo puiki.  Renginio pabaigoje  visi dalyvavę bėgime buvo apdovanoti renginio organizatorių diplomais.

Pradinių klasių mokytoja Jolanta Stankevičiūtė