Stebuklų šalyje

Gruodžio 22-oji mums, septintokams, buvo ypatinga. Tą dieną mokykloje vyko integruotos pamokos, o vakare visi važiavome į Pakruojo dvarą. Kadangi mūsų klasė nedidelė, kartu su mumis keliavo ir  keletas penktokų bei šeštokų.

Su nekantrumu laukėme, kada galėsime patekti į nepaprastą šviesų ir garsų pasaulį, nes Pakruojo dvare jau ketvirtą kartą vyksta Didžiųjų šilko žibintų festivalis ,,Stebuklų šalyje‘‘.

Nors vakaras ir buvo šaltokas, mums pavyko panirti į iliuzijų ir mistikos kupiną pasaulį, pamiršti realybę, pakeliauti parko takeliais kartu su pasakų herojais. Tie, kurie norėjo patirti dar daugiau įspūdžių, galėjo savo drąsą patikrinti atrakcionų parke. Visą vakarą skambėjo specialiai šiam festivaliui sukurta Leono Somovo muzika.

Smagu buvo pabuvoti pasaulyje, kur iliuzijos virsta realybe. Ačiū klasės vadovei Audronei Vegienei už nuotaikingą išvyką.

Austėja Budzinskaitė, 7 klasės mokinė