Su keramikos būreliu į Panevėžį

Lietingą birželio 8-osios rytą mes, keramikos būrelio veikloje dalyvaujantys mokiniai,  išskubėjome į kelionę Panevėžio link. Pirmiausia apsilankėme keramikos dirbtuvėse. Ten gidas mums aprodė, kaip gaminami moliniai dirbiniai, kokios yra naudojamos specialios formos, netgi patys galėjome pabandyti jas panaudoti. Taip pat apžiūrėjome įvairiausius darbinius:  gyvūnėlius, namelius, Matėme, kaip prie jų dirbo kiti darbuotojai. Pabuvę dirbtuvėse, važiavome į dailės muziejų. Ten apžiūrėjome visokius eksponatus iš lietuvių tautodailės: sodus, juostas, kryžius. Vėliau pamatėme ir šiuolaikiškesnius eksponatus, jie išsiskyrė originalumu. Kai viską apžiūrėjome, sėdome į autobusą ir keliavome namo,  aptarėme įspūdžius. Dėkojame keramikos būrelio vadovei dailės mokytojai Reginai Šlekienei už išvyką.

8 klasės mokinė Vilija Aniūnaitė