Susipažinome su Lietuvos moksleivių sąjungos veikla

Gruodžio 2 dieną klasės valandėlės metu I-IV g klasių mokiniai turėjo galimybę pasiklausyti Lietuvos moksleivių sąjungos Pakruojo padalinio pirmininko Nojaus ir savanorių Ivetos ir Miglės pristatymo apie Lietuvos moksleivių sąjungą, jos galimybes, tikslus ir uždavinius. Paskaitos ir laisvos diskusijos metu mokiniai bandė aiškintis mūsų mokyklos aktualias problemas, mokėsi ,,Petriuko kelio”, sužinojo savo poziciją mokykloje, ir ką mokinys gali pakeisti joje. Paskaitos pabaigoje visi sprendė ,,KAHOOT-ą”, o aktyviausi gavo dovanų, kiti –  Pakruojo LMS atributikos. Tikimės, kad jaunimas suprato savo poziciją mokykloje ir kiek daug gali joje pakeisti.

III g klasės mokinės Miglė ir Iveta