Tarptautinis matematikos konkursas ,,PANGEA 2021“

Kovo 7 d. 4 klasės mokiniai Melisa Ahmati ir Danielius Matuzas dalyvavo tarptautinio matematikos konkurso „PANGEA 2021“ antrame ture. Melisa užduotis atliko puikiai, užėmė I vietą ir buvo apdovanota diplomu, padėka ir atminimo dovanėle. Danielius surinko mažiau taškų ir buvo apdovanotas padėkos raštu. Šie mokiniai buvo pakviesti dalyvauti antrame konkurso ture, nes pirmame ture, kuris vyko sausio 22 d., surinko daugiausia taškų. Abiejuose konkurso turuose dalyvauti buvo įdomu ir naudinga, nes šis konkursas skatina visus dalyvius domėtis matematika, mąstyti, pritaikyti turimas matematikos žinias ir gebėjimus. Džiaugiuosi mokinių pasiekimais ir linkiu sėkmės dalyvaujant ir kituose konkursuose.

4 klasės mokytoja Jolanta Stankevičiūtė

I vietos laimėtoja Melisa Ahmati