Trečiokai netradicinėje pamokoje

Netradicinė lietuvių kalbos pamoka „Knyga- tai atverstas pasaulis“  trečios klasės mokiniams vyko Vaškų V. Zaborskaitės bibliotekoje. Pamoka bibliotekoje praplečia klasėje su mokytoja nagrinėjamą temą vadovėlyje, ugdo pažinimo ir komunikavimo kompetencijas. Skatina į dalykus pažvelgti kiek kitaip – ir dėl kitoje aplinkoje vykstančios pamokos, ir dėl  kito žmogaus – bibliotekininko. Su bibliotekininke pakalbėjome apie knygos vertę, skaitymo prasmę, skaitytojo kultūrą, bibliotekos dvasią. Mokiniai turėjo progą apžiūrėti ir pasirinkti knygą, sudėti dėlionę, atsakyti į viktorinos klausimus. Smalsumu blizgančios vaikų akys, pažadinti jausmai ir nauji atradimai, smagiai praleistas laikas bei noras vėl ir vėl apsilankyti bibliotekoje. Laimingi, su pasirinkta knyga rankoje grįžome į gimnaziją.

Mokytoja Jolanta Stankevičiūtė