Tyrinėjimų diena prie Mūšos upės

Kaip ir kiekvieną birželio mėnesį, baigiantis mokslo metams, geografijos mokytojas Arvydas Vaitiekūnas organizuoja pažintines išvykas šeštos klasės mokiniams.  Edukacija vyksta prie Mūšos upės.

Ir šių mokslo metų pabaigoje, birželio 13 d., mūsų gimnazijos šeštokai su mokytoju ir klasės vadove Ingrida Beinoriene važiavo prie upės. Nors diena buvo karšta, tačiau mokiniams patiko ne tik linksmai leisti laiką bendraujant, braidant upėje, bet ir atliekant mokytojo parengtas įvairiausias užduotis, susijusias su gamtamoksliniu ugdymu, krašto pažinimu. Mokiniams sekėsi atsakinėti į klausimus, atlikti praktines užduotis, įdomu buvo ieškoti atsakymų į klausimus, susijusius su upės gyvenimu. Taip pat vyko įdomi diskusija klausimų-atsakymų forma.

O po tokios turiningos veiklos laukė smagus poilsis, vaikai jau buvo išalkę, todėl gera buvo išsitiesti pievoje ir jausti vasarą.

Šeštokams patiko iškyla prie Mūšos, į mokyklą ir į namus grįžo pilni įspūdžių.