Vaškų gimnazijai 8 -eri

Balandžio 3 -ąją minėjome Vaškų gimnazijos 8 – ąjį gimtadienį. Mūsų mokykla gimnazijos statusą turi jau aštuonerius metus.  Paaugome dar metus ir praturtinome juos žiniomis, praktikomis, įspūdžiais. Draugiškame būryje išklausėme direktorės sveikinimo žodį, suvalgėme po torto gabalėlį, vaišinomės pačių užaugintų vaistažolių arbata. Vaišių stalas buvo nuklotas tortų jūra,  ar dar kada gali pamatyti tiek tortų vienoje vietoje, jei ne per tradiciškai gimnazijos gimtadienį? Tuo mėgaujamės kiekvienais metais, kiekviena klasė atsakingai žvelgia į šventės minėjimą ir tortų gausa bei gražumu nustelbia praėjusius metus. Skambėjo dainos, šokiai ir mokinių juokas. Smagu, kad galime pasidžiaugti ir sukurti gerą nuotaiką visi drauge.

Socialinė pedagogė Ingrida Tuskėnienė