Žalioji odisėja. Jaunučiai‘21

Tai didžiausios licencijuotos pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ organizuojamo konkurso ,,Žaliosios olimpiados odisėja“ sudėtinė dalis aplinkos apsaugos tematika, skirta 6–7 klasių moksleiviams visoje Lietuvoje. Mūsų gimnazijai protmūšyje  pirmą kartą atstovavo   septintokų komanda: Vilija Aniūnaitė, Miglė Zubavičiūtė, Greta Rimdžiūtė, Giedrė Juozapavičiūtė, Giedrius Tuominis ir Orestas Pavilionis. Komanda, paskatinta biologijos mokytojos Rimos Jasėnienės ir klasės vadovės Kristinos Prakopienės, balandžio 29 d. dalyvavo aplinkosauginiame protmūšyje „Žalioji odisėja. Jaunučiai ‘21“, kuriame vaškiečiai užėmė 67-tąją vietą (iš 140). Džiaugiamės jaunųjų biologų rezultatais ir bandome dalyvauti toliau. Dabar komanda parengė gimnazijos projektą ir laukia komisijos vertinimo, kuris nulems, ar pateksime į tolimesnį etapą. Nuoširdžiai dėkojame mokiniams už pasiruošimą, pastangas atstovaujant Vaškų gimnazijai – drąsiai žengtą pirmą žingsnį mokymosi ir tobulėjimo link. Linkime didžiausios sėkmės ir toliau!