Home » Pagalba mokiniui, tėvams » Biblioteka

Mieli mokiniai, mokytojai ir mokyklos bendruomene,

Knygos gyvena mumyse, atneša mums gyvenimą, taip kaip ir tikros draugystės. Kai kurios yra senos ir išmintingos, kai kurios – jaunos ir energingos, kai kurios liūdnos ir jaudinančios mūsų širdis, o kai kurios priverčiančios jas juoktis. Knygos yra tarsi stiklas, per kurį kiekvienas galime pasižiūrėti į gyvenimą su jų džiaugsmais ir sielvartais (amerikiečių vaikų rašytoja Maura Roan McKeegan).

Kviečiu visus pasidairyti tarp senų knygų lentynų – atrasti tai, ko galbūt seniau nepastebėjote, susipažinti ir su naujomis knygomis, kurios atneš neišdildomų įspūdžių ir potyrių.

Vaškų gimnazijos bibliotekininkė Raminta Ulienė.

Knygas galima skaityti tradiciniu spausdintinu formatu, skaitmenines savo telefonuose, kompiuteriuose ir elektroninėse skaityklėse. Bet kartais nėra laiko ar galimybių ramiai prisėsti ir paskaityti. Todėl siūlome knygas KLAUSYTI.

Pateikiame nuorodas į svetaines, kuriose rasite lietuviškai įgarsintas knygas:

KVIEČIAME SUSIPAŽINTI IR NAUDOTIS:

1. Didelius virtualių mokymosi ir skaitymo lobynus galite: nuoroda
  2. Skaitmeninė lietuvių kalbos ir literatūros mokymo priemonė 9-10 klasėms: nuroda
  3. Skaitmeninė lietuvių kalbos ir literatūros mokymo priemonė 11-12 klasėms: nuoroda
  4. Interaktyvi lietuvių kalbos, literatūros (kultūros) ir Lietuvos istorijos mokymosi šaltinių duomenų bazė: nuoroda
  5. Interaktyvi mokymosi platforma „Ugdymo sodas“: nuoroda

KNYGŲ SĄRAŠAS